Нам усе під силу!

Кожна людина талановита по-своєму, потрібно лише вміти розпізнати свій талант і проявити себе. І, щоб не втратити дорогоцінний час, зробити це бажано якомога раніше.

Проявити вміння і таланти, поринути у свій внутрішній світ, відчути гру слів та фарб змогли учні нашої школи, взявши участь в Обласному фестивалі майстер-класів художньої творчості для осіб з особливими освітніми потребами.

Захід відбувся 30 січня 2019 року в ОЦЕВУМі. Жанри та напрями діти обирали за інтересами. Одні учні вибрали живопис, для інших було цікавим навчитися декламаторському мистецтву, ліпленню з глини чи пластиліну, виготовленню ляльок-мотанок. Були навіть ті, хто зацікавився оригінальним, цирковим мистецтвом…

Вдячні, задоволені, з масою позитивних емоцій, діти з нетерпінням чекають на нові майстер-класи.