Акція “Діти – дітям”

Щорічно всі учні школи разом з батьками беруть участь у благодійній акції “Діти – дітям”, ініціатором якої є Товариство Червоного Хреста

Активність та небайдужість цьогоріч просто неймовірна! Завдяки всім вам ми зібрали досить багато канцелярских предметів, іграшок, цікавих книжок та розмальовок, шкарпетки, рукавички, прикраси для дівчаток, набори для творчості і звичайно ж різні смаколики, які так люблять діти! Печиво, батончики, цукерки, вафлі, фруктові соки та шоколад. Завдяки такій активності ми змогли допомогти, привітати і приємно здивувати одразу кілька категорій дітей, які так чекають свят і вірять в новорічні дива. Саме в День Святого Миколая, коли малеча шукає подарунки під подушкою, ми завітали до деяких учнів нашої школи та передали вітання від всіх вас.

Згодом доставили частину подарунків в центр збору #Подаруй_дитині_казку, цю акцію щорічно проводить департамент сім’ї  та молоді Полтавської міської ради, смаколики отримають дітки із соціально незахищених сімей. І вже в останній навчальний день, перед початком канікул, ми здали всі подарунки у Товариство Черіоного Хреста, які передадуть подарунки за призначенням.

Дякуємо всім дітям і батькам, педагогам, які долучилися до створення новорічного дива